Archivio TRADERE

vzpomínka na zpracování travertinu Rapolano Terme
[de] [en] [es] [fr] [it

 

Hledání

naše databáze 3215 records

Vítejte na internetových archivu projektu TRADERE.
Projekt TRADERE byl koncipován pro saveguarding znalostí o fungování kamenolomů travertinu v Rapolano Terme, v provincii Siena.
Internet Archive poskytuje mo?nost zobrazit pouze fotografie, v plném rozsahu, audiovizuálního sbírky, která zahrnuje také historické záběry a videa, stejně jako rozhovory s umělci pracovníků a podnikatelů z Rapolano travertinu.

Výzkum je stále na svém místě, a to zejména pro mapování artefakty v Rapolano travertinu na území. Očekává se proto, co? představuje nárůst o fotografický materiál týkající se uměleckého díla a historických i moderních staveb, jako? i dokumentace současného stavu lomů a výběhů míst.

offers UK luxury replica watches of Swiss brands, and there are various hot sale cheap replica watches uk recommended with low prices.


Fotografická Archiv obsahuje digitalizovaný materiál shromá?děný od jednotlivců a institucí, které uchovávají originály a jejich reprodukční práva. Tyto snímky byly naskenovány a katalogizovány, a ka?dý z nich je vybaven vlastním podrobným popiskem.

naleznete Smluvní podmínky

Browse

naše databáze 3215 records

by category

Cantiere ]
Cava ]
Realizzazione ]
Sociale ]
Trasporto ]

by country

Arabia Saudita ]
Belgio ]
Francia ]
Germania ]
Italia ]
Marocco ]
Olanda ]
Perů ]
Qatar ]
Svizzera ]
USA ]